| andreigeorge922 a întrebat:

Salut am o întrebare nu știți vreun joc cu Pokemon care sa aibă toți pokemonii in joc de preferat cei 151 din prima generație jocul sa fie gen ca pokemonii sa se bată între ei ca jocul ăla Pokemon stadium dar ceva mai ușor de instalat dau funda.(jocul sa meargă bine si pe laptopuri mai slabe.

Răspuns Câştigător
| misu2315 a răspuns:

Pokemon Battle revolution... Are toti pokemonii pana in generatia a 4-a si este usor de instalat pe un emulator de wii

1 răspuns:
| andreigeorge922 explică:

Altceva deoarece nu vreau sa m-a complic cu emulatorul ceva care poate fi instalat direct