| ValiTigru a întrebat:

Salut am o intrebare, stiti ceva program / site gen ingato pentru campionate / meciuri de league of legends gen sa fie un 5 vs 5 si sa castigi puncte si la 2000 de puncte gen sa primesti nu stiu cat rp si tot asa, unii dintre voi poate stiti de ingato deci da. mie imi spune ca ingato are virusi si nu ma lasa deci daca mi-ati da un program / site as fi recunoscator.

1 răspuns:
| AngelikTPU a răspuns:

Nu stiu program, dar este un site cu tournamente 1 vs 1 si 2 vs 2 unde chiar scoti bani frumosi daca vei castiga: pvpro.com