| NumeUtilizator10000 a întrebat:

Salut, am o intrebare. Un prieten de al meu mi-a dat contul lui de steam temporar. Prietenul meu avea deja cs, dar eu l-am instalat pentru ca imi aparea gri in loc de alb pe steam. Daca l-am instalat si apare in dosarul C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common jocul CS:GO, oare acest joc va aparea in colectia de jocuri pe contul meu de steam?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu. Baza de date in care sunt inregistrate jocurile cumparate sunt pe serverele Valve, nu in calculatorul tau.

| Jakye a răspuns:

Salut,
Nu, dar există posibilitatea să apară dar va scrie "Cumpără" în loc de Joacă.