| cosmyn16 a întrebat:

Am o intrebare vreau sa imi cumpar Gta V dar nu de pe steam ci de pe net. As vrea sa stiu daca ar afecta cu ceva contul de steam pe care il am, adica cand vreau sa il joc sa nu imi ceara sa il cumpar de la ei

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Cumpara jocul si joaca-l fara steam. Nu se vor supara ca pana la urma nu ei au creat acel joc. Si atata timp cat merge jucat cand e cumparat sau descarcat de pe internet steam nu are ce sa faca si nici nu va afecta contul tau cu ceva