| robertica a întrebat:

Salut, am o mare problema! Am cumparat CS:GO si cand intru in el ma joc si dupa ce repornesc CS-ul nu imi mai merge! Adica in meniu merge dar in joc cand se incarca mapa pe la sfarsitul incarcarii imi da PC-ul crash! cum pot fixa asta? va rog ajutor!

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Incearca si schimbi setarile da le mai jos e normal sa iti dea crash pc-ul daca nu poate suporta jocul da totul ma low sau medium si vezi daca merge opreste vertical sync si motion blur umbrele si alte porcarii.

| robertica explică (pentru Bobby711):

Toate setarile sunt la minim dar tot nu merge!

| Bobby711 a răspuns (pentru robertica):

Esti sigur ca ai cerintele minime ca sa poti rula jocul?