| PACC a întrebat:

am o mare problema! am instalat CS 1.6 si imi merge sacazat, l-am sters am instalat alt CS si acela imi merge sacazat si tot asa instalez si tot instalez... stie cineva de ce imi merge asa sacazat si cum sa rezolv problema? FUNDA pentru cel care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| RaduuSkillz a răspuns:

Adica,vrei sa spui ca iti merge Greu?:]] Se poate sa fie si din vina Internetului, sau din vina PC. Bazez mai mult pe Internet pentru ca Counter Strike Nu este un Joc Complex. Dar Totusi Daca mi-ai da informatii despre Pc-ul Tau nu ar fi rau. Dai Click dreapta pe My Computer, Proprietati, si vezi tu acolo cat e procesoru, cati GB ai pe RAM Si Placa Video. Bafta.

| Vu a răspuns:

Am avut aceeasi problema, probabil din cauza sistemului, te sfatuiesc sa ti-l refaci sau sa iti iei cs LanT Finalwinking sporbig grin Astept Fundaalaughing

| PACC explică (pentru RaduuSkillz):

Procesor: Intel core i3 2,30 ghz
ram: 4 gb

| RaduuSkillz a răspuns (pentru PACC):

Deci Clar Pc-ul E Bun. Internetul Poate Fi De Vina. Sau Incearca sa iti Iei Alt Counter Strike. Eu Folosesc Digital Zone.Nu stiu Daca e Cel Mai Bun Dar Mie nu-mi face Probleme. Baftabig grin

| PACC explică (pentru RaduuSkillz):

Nu am netul bun, il am foarte bun, am instalat cs lant final acum si imi merge tot sacazat, totul a inceput de cand mi-am luat destroy, de atunci imi merge sacazat pana atunci imi mergea perfect... nu stiu ce sa mai fac...