| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu messengerul pe care chiar nu o inteleg. Acum cateva zile a umblat cineva la pc, si de atunci mess-ul meu nu mai merge asa cum ar trebui, ma refer ca de fiecare data cand sting pc-ul si dupa ceva timp il aprind mess-ul nu mai merge dau 2click pe el si ramane acolo in bara in dreapta langa ceas.Trebuie sa il instalez iar sa porneasca normal sa imi mearga normal. Dar iar daca sting pc-ul aceeasi problema cand il aprind iar nu merge mess-ul si trebuie sa il instalez. M-am saturat sa il instalez mereu de 2-3 zile in coace.Ma puteti ajuta? Stiti ce are? Sau cum sa rezolv problema? Am incercat si varianta aceea cu Control Panel, Add or Remove Programs si l-am sters de acolo iar apoi l-am instalat din nou. Vreo solutie? Dau fundita evident si puncte pentru toti!

1 răspuns:
| Razvan_8378 a răspuns:

Chiar daca l-ai dezinstalat in C-> Program Files-> ramane un folder numit "Yahoo" - il stergi si instalezi alta versiune de Yahoo Messenger dacat cea precedenta.
Good luck big grin