| ashleytisdale a întrebat:

Am instalat ourworld toolbar si l-am sters acum cand incerc sa-l instalez nu mai merge ma poate ajuta cineva? plzz

1 răspuns:
| B3belusha a răspuns:

Oky, mai intai ca sa fii sigura ca l-ai sters du-te la start, Set programs acces and default* chestia aia rotunda cu rosu, albastru galben si verde*, dai apoi la Change or remove programs si cauta acolo toolbar ourworld. daca il gasesti da Remove. dup-aia, dupa ce esti sigura ca il ai sters din PC intra pe http://downloadmytoolbar.com/ourworld/download.html pentru a-l descarca din nou. App adauga-ma in lista de prieteene pe Our World: BebeWhiteAngel (is lv 95 :D) Orikum succes :)