| assasin02 a întrebat:

am si eu o problema.
Am vrut sa instalez in draiver si dupa ce l-am instalat mi s-a stricat rezolutia si acum nu merge sa o fac mai mare de 800 600 niciun fel mai mare. maxim 600 uitati-va la poza asta.
http://imgur.com/EsU4q9W

Dau fundita la cine ma ajuta sa o rezolv.

Problema e la PC.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Instalează driverul de imagine conform cu placa ta grafică și totul va funcționa.Asta aflii știind ce placa grafică ai sau dacă e on board ce placă de bază ai.în funcție de asta cauți pe google driverii, nici de cum aleatoriu că„merge și așa". Succes

1 răspuns:
| assasin02 explică:

Http://imgur.com/phU6Tsg sa pricepeti mai bine.