| andreiont a întrebat:

Salut
Am o mare problema am un server de counter-strike am totul facut la el dar cand ma connectez la mine merge dar la altii nu stie cineva de ce am netul de la romtelecom am incercat sa fac porturile 27015 am intrat le-am facut dar tot nu merge va roooooooooooog mult de tot ajutati-ma si pe mine crying

1 răspuns:
| aLyN_4462 a răspuns:

Netu de la romtelecom isi schimba mereu IP si de aia nu merge daca aveai prin fibra optica (cablu) era mai bine sa aveai acelasi IP la care se conectau toti
funda?