| MarianDeluise a întrebat:

Cine stie cum pot deblocat porturile de la 27020-27025(am modem Huawei HG 658 de la romtelecom ) pentru un server de counter strike?

2 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Porturile sunt blocate din firewall windows sau din router. Din router pare cam imposibil sa fie blocat portul 27025... deci cauta in firewall la windows si dale open pe UDP nu pe TCP

| TelekomRO a răspuns:

Va recomandam sa apelati serviciul Asistenta PC 0903.903.903, modalitatea de tarifare pentru acesta fiind descrisa aici: http://www.romtelecom.ro/asistenta/asistenta-0903903903