| b06dan1x7 a întrebat:

Am o mare problema, azi mi-a cumparat un prieten un paysafe de 25 lei ca sa imi pot cumpara C.S GO, am incercat sa cumpar jocul si imi spune ca imi mai trebuie 0.5 euro, eu nu voi mai putea cumpara inca un paysafe pana luni cand expira oferta si nu stiu ce sa fac. Cum pot sa fac rost de 0.5 euro pe paypal/paysafe? Multumesc

2 răspunsuri:
| StochitaCatalin a răspuns:

25lei= 5 euro pe steam, sau 5.25, oricum... nu 5.5. Poti sa incerci sa intrebi pe facebook daca are cineva sa-ti dea dar sunt mici sperante

| b06dan1x7 explică (pentru StochitaCatalin):

0.25 de fapt imi mai trebuie dar nu stiu de unde sa fac rost :/