| bogdytm a întrebat:

Salut am o mare problema, cineva a aflat cumva parola mea de la mess si a bagat un mail de-al lui la mail alternativ, ei bine aveam si eu unul dar am reusit sa recuperez idul inapoi dar cum a bagat si el un mail alternativ, ei bine el poate acum sa schimbe parola cand vrea degeaba i-am sters eu de acolo acel mail ce l-a adaugat.pentru ca el a primit deja un mail precum ca a fost sters si ca poate sa isi recupereze parola, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Skyring a răspuns:

Schimbi toate datele tale introduse acolo, data nasterii, adresa, cod postal, intrebarea aia, tot. daca ai pradatori, recomand schimbarea parolei o data la una sau doua luni. dupa ce schimbi datele si nu le mai zici nimanui.

| bogdytm explică:

Am schimbat tot, i-am sters si acelui tip mailul adaugat, doar ca el poate sa imi schimbe inapoi parola pentru ca el cand l-am sters de pe cont a primit un mail de avertisment precum ca a fost sters si daca vrea sa recupereze parola sa apese click pe linkul dat de yahoo.