| BDragos999 a întrebat:

Am o mare problema cu laptopul. Vreau sa intru in CS:GO si imi arata ca si cum as intra in joc dar de fapt imi arata o secunda cs-ul in bara si dupa iese! Laptopul meu este http://www.emag.ro/......DL5PLYBBM/

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Lasa ca windows-ul sa faca toate update-urile pe care le gaseste si se va rezolva in cateva zile! Bafta!

| BDragos999 explică (pentru lpavel):

Nu imi arata nici un update

| notefree a răspuns:

Arata cumva ca jocul este in rulare pe steam?

| notefree a răspuns:

Cele pirate nu știu
La steam era un bug care arata ca jocurile inca rulează si nu puteai intra
Eu am rezolvat asa
Intri la task manager
Dai pe details
Cauți steam.exe apoi dai end task si repornesti laptopul

Recomand si update-uri la plaxa video

| BDragos999 explică:

Da jocul imi apare ca ruleaza pe steam

| BDragos999 explică:

Update: nu imi merge nici un joc (pes2016 piratat, wwe 2k15piratat si gta 5 de pe steam) toate fac la fel