| dresmertens a întrebat:

Ce parere aveti de laptopul asta? http://www.emag.ro/......DR6R13BBM/
As vrea sa stiu care e cel mai bun laptop sub 20 de milioane

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cel in cauza e okish, doar ca e muci daca vrei jocuri. Pentru office/net e foarte bun, mai ales ca Lenovo sunt durabile. Vrei si jocuri, atunci cel mai bun laptop sub 2000 RON e un desktop.winking

| dresmertens explică (pentru KodrutZ):

?happyVariante

| KodrutZ a răspuns (pentru dresmertens):

Pentru ce iti trebuie? Ce vrei sa joci? Ce componente ai deja? Care e bugetul maxim?