| HaiLatra a întrebat:

va rog din suflet. imi spuneti de ce cand intru in counter strike 1.6 adrenaline si intru pe un server cu mapa de_dust2x2 se incarca 4 lini si imi apare dintr-o data could not to server. de ce? pe mape classice imi merg doar. dar totusi d2x2 e classica... am sters config.cfg. userconfig.cfg dar nu merge valve l-am sters. va roog spuneti-mi ce e de facut. Dau funa celui care m-a ajutat

Răspuns Câştigător
| FloRyN36 a răspuns:

Degeaba ai stert cfg-ul poti ori sa incerci sa iei de pe net sau de la un prieten daca joaca cs mapa dust 2x2 apoi sa o bagi in cstrike/maps iar daca nici asa nu merge inseamna ca cs-ul nu recunoaste mapa, ia-ti altul.

| HaiLatra explică (pentru FloRyN36):

Mda man dar am incercat sa iau. cs 1.6 si la instalare pe le 85% imi da o eroare.sau cand dau pe instalarul lui nu imi apare nimic sad sau cand iau cu arhiva de ce imi da o eroare zice sa ma duc in c/prfl/document's and/dekstop si zice sa sterg ceva si tot nu merge

1 răspuns: