| anonymus77 a întrebat:

Am o mare problema la GTA 4, l-am instalat totul bine si frumos.Cand intru in joc zice,, GTA 4 FATAL ERROR; Unable to create image depth render target - Please re-install Direct X AND /OR install the latest video card driver. Ce fac sa mearga? Funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| anonymus77 explică:

Pai si cum instalez directx-ul si card driver-ul? iti dau FUNDA daca-mi explici, te rog frumos!

| Aldea_Gabriela_1984 a răspuns:

Trebui sa reinstalezi Direct X sau sa instalezi card diver ul. funda!

| Aldea_Gabriela_1984 a răspuns:

Trebui sa reinstalezi direct x ori instalezi cad driver ul. FUNDA!