| MadnessHD a întrebat:

Am o mica problema. Cand vorbesc cu cineva pe Skype, si vreau sa joc ceva cu el, nu se aude decat vocea prietenului in casti, iar in boxe se aude jocul. Cum as putea face sa aud ambele lucruri in casti? Pls ajutor

1 răspuns:
| Trollman a răspuns:

Probabil nu ai conectat castile bine,ma refer ca atunci cand le conectezi, le impingi pana fac un "click" sau un sunet asemanator, si mie mi s-a intamplat asa, daca nu asta este problema probabil e vreun driver neinstalat sau trebuie sa umbli prin setari, bafta big grin