| ANDREWsc54 a întrebat:

Cum pot sa repar problema mea: daca vreau sa vorbesc cu cineva pe skype pe casti, restul se aude pe boxe?
As dori sa se auda totul pe casti

2 răspunsuri:
| Sk9 a răspuns:

Daca ai laptop cu un singur jack mergi la magazin si cumperi un adaptor sau macar bagi castile in jack-ul verde straight face

| ANDREWsc54 explică:

Am un singur Jack si am castile bagate in el, dar sa zicem ca daca ma uit la un video pe youtube si in acelasi timp vb cu cineva pe skype, ce este pe youtube se aude in boxe si da sunt pe laptop, iar skypeul se aude in casti
Cum fac ca sa aud si pe youtube si pe skype numai in casti
Si am windows 7