| AAndD a întrebat:

Salut.Am o mica problema in leguta cu download-ul.Cand vreau sa downloadez ceva gen fisier muzica (de ex. gen fisier muzica) mi se salveaza in format CFG si nu reusesc sa il pun in formatul normal "Other application... " Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Extensia CFG = Configuration File, nu e nici o muzica.

| Ovydiw a răspuns:

Te uiti pe youtube cum poti sa modifici formatul... apoi dai click dreapta>proprietes si stergi formatul care e si-l scrii pe cel care trebuie... de exemplu la poze undele sunt.img dar le poti ace.Jpg!
Bafta!

| NúmeroUno a răspuns:

Tu dai RUn? nu trebuie sa dai SAVE si tu selectezi acolo unde vrei sa see duca jocu, muzica etc... BAFTA