| mrcatalin1995 a întrebat:

Salutare, am o 'mica' problema la web browser-ul meu Opera : vreau sa downloadez un fisier de pe Ad.fly si imi spune : 'Please enable Cookies in your browser' dar cookie-urile sunt activate. Ce pot sa fac, am incercata toate variantele de pe net dar nu a functionat niciuna. Ma poate ajuta cineva cu problema asta?sad

1 răspuns:
| axeldavid a răspuns:

In primul rand nu mai folosi opera incearca mozila sau google chrome sunt mult mai rapide si performante