| Oops_4410 a întrebat:

Salut, am si eu o mica problema, in legatura cu Metin2United. Am incercat sa-l downloadez si cand deschid pagina de download si selectez tipul de download mi se deschide o pagina cu antivirusul (Nod32 Antivirus4) prin care zice Acces Denied etc. Am incercat sa dezactivez antivirusul, am downloadat jocul si cand am vrut sa-l deschid mi-a dat o eroare: "The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application." Cui i s-a mai intamplat asa si a rezolvat problema sa-mi zica si mie cum sau daca ma puteti ajuta intr-un fel. Va roooog! Multumesc.

2 răspunsuri:
| xPiinkiix a răspuns:

Mi se pare o absoluta prostie straight face! Desi antivirusul te avertizeaza ca are virus. tu de ce continui sa sacai bietul pc? laughing) Te roade mai mult un joc decat pc`u tau? thinking Metin2United e plin de virusi oh go on. Vai mama lui happy Da`i pace si cauta pe google altu bunwinking Sau dai search pe youtube. iti dau eu un exemplu de metin2.70%pvp 30%pvm metin2dx happy Momentan lucreaza la el.dar pana maine cred ca va fi functionabiL happy. sper ca te-am ajutat intr-un fel smug.

| YaNeSuka a răspuns:

Key`s NOU-NOUTA pentru KIS, KAV, Nod32 de care vrei, Avira, Avast + Key Manadger Kaspersky
Tot numai pentru Dumn-ra:)

http://letitbit.net/......u.rar.html