| DemonROW a întrebat:

Am o micuta problema, cand instalez NFS imi apare un mesaj in care scrie ceva legat de DirectX9.0c, am descarcat mai multe NFS'uri dar apare aceeasi problema. Deci cine ma poate ajuta dau funditahappy

4 răspunsuri:
| DemonROW explică:

Am incercat dar cand sa inslatelz noua versiune spune ca nu este nevoie ca este una instalata... cum sa dezinstalez versiunea veche?
App ai fundita daca ma ajuti si cu problema asta

| DemonROW explică:

Am descarcat o versiune mai noua dar cand sa o instalez spune ca exista deaja una( se refera la cea veche), cum o pot dezinstala pe cea veche?

| DemonROW explică:

Am incercat dar nu l-am gasit oricum am instalat Directx9.0c si nu mai mergeau nici celelalte jocuri expl Metin Fifa

| PlasticMoon a răspuns:

Pai dai la control Panel apoi la Add or Remove program si cauti versiunea veche si dai remove.
fundăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăwinking