| shhhs a întrebat:

Salut, am o micuta problemasadiarazi cand vroiam sa fac un filmulet in windows movie maker, am pus imaginile am descarcat muzica de pe youtube si cand sa pun muzica mi-a zis: could not be imported the file is not valid or is corupted.
cum ar trebui sa rezolv asta?

14 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Melodia o pui in format MP3 si nu in format video.

| shhhs explică (pentru neluL):

Am pus-o... am folosit asta: http://www.flvto.com/

| shhhs explică (pentru neluL):

Te rog imi mai dai odata linkul ala? ca nu pot sa mai vad raspunsul ala dintr-un motiv total necunoscut pentru. mine...

| neluL a răspuns (pentru shhhs):

Cred ca a fost sters raspunsul meu. Uite aici http://tiny.cc/nw20iw

| shhhs explică (pentru neluL):

Mersi, nu inteleg de ce l-a sters... straight face

| neluL a răspuns (pentru shhhs):

De buna ce e lumea in care traim happy

| shhhs explică (pentru neluL):

Salut din nou. Poti sa te mai intreb ceva? Daca pun intrebare nimeni nu imi raspunde. straight face
De unde pot descarca windows vista sercive pack 2 si cum il istalez?
Aa si inca ceva: daa vreau sa descarc ceva de pe softpedia, cand dau la fereastra de download ma trimite automat pe yahoo search...ce sa fac sa rezolv asta?

| shhhs explică (pentru neluL):

Si daca vrei sa-ti dau funda poftim linkul intrebarii...ca sa nu zicem ca-i gratis raspunsul tau(desi nu castigi nimic primind funda...)

| neluL a răspuns (pentru shhhs):

Pentru windows lasa-mi mesaj privat! Nu pot posta linkuri care incurajeaza pirateria pe TPU. Pentru Softpedia da-mi linkul de la pagina de unde vrei sa faci download.

| shhhs explică (pentru neluL):

Ti-am trimis mesaj privat...

| neluL a răspuns (pentru shhhs):

Cand ajung la el -> te ajut(in seara asta)

| shhhs explică (pentru neluL):

Ok, mersi. Sper ca l-ai primit.

| shhhs explică:

Mersi mult ca m-ai ajutat big grin funda! + vot

| neluL a răspuns (pentru shhhs):

Cu placere! bye, bye wave