| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o nelamurire UNHACKME este bun ca anti-virus si anti-malware sau este ceva prostie pusa dor pentru bani?

4 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Chiar ai vrea sa instalezi o asemenea aplicatie in calculator cand sunt atatea solutii gratis si mult mai de incredere, decat aplicatia aia, folosite de milioane de alti utilizatori?
Sincer nu stiam de acest "antivirus" si m-am uitat pe un forum asa din curiozitate, si cam toti spuneau ca este un program fake, care nu prea detecteaza mare lucru. Eu nu m-as juca cu toate programele astea care pretind ca sunt "antivirus".

| Cerbul47 a răspuns (pentru mickeyMT):

Nici eu nu as fi avut incredere in el pana am descarcat cv de pe net si am primit 2 virusi care imi facea ca procesorul Sa ruleze 100% si am cautat solutii Sa rezolv Dar nimic Nu rezolvase pana am gasit UNHACKME si aparent i-a depistat si i-a sters(Eu neputand Sa il sterg desi il gasisem iar antivirusul pe care il aveam Nu il nepista ESET NOD 32) si de asta am intrebat.

| mickeyMT a răspuns (pentru Cerbul47):

ESET-ul nici mie nu mi se pare bun. Incearca Bitdefender varianta gratis, este printre cele mai bune programe antivirus in varianta "fara bani" sau "buget redus" :))
https://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

| Cerbul47 a răspuns (pentru mickeyMT):

Faza nasoala este ca am varianta platitalaughing)))) si tot nu o depistat.