| mihai13213123121 a întrebat:

Am o noua intrebare,vreau sa-mi iau CS:GO pe steam,am auzit ca cel mai bine si usor e prin paysafe, cum pot cumpara cu aceasta metoda? Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Te duci la un SuperMarket (Bila sau Penny de ex) si ar trebui sa aiba acolo un aparat care se numeste Paysafe (arata ca un fel de bancomat doar ca e mai mic si nu e bagat in perete). Si acolo alegi in ce vrei sa bagi, alegi jocuri, dupa steam si iti bagi contul de steam bagi bani in aparat platesti si aia e. Sau parca la unele aparate platesti si iti da un cod de paysafe si il bagi in steam in loc sa iti bage bani direct.