| Dragnea_Andrei_1995 a întrebat:

Salut,am o poza cu meniul princial al unui joc dar nu il gasesc nicaieri pe PC sau online.Am o imagine pe link-ul urmator:http://imgur.com/c4HloRC Jocul dateaza din anii 2004-2007, protagonistul e barbat,este first person shooter si unul dintrea aliatii lui temporar este o blonda cu un tatuaj pe mana stanga, cred pana la un anumit nivel(nu imi mai amintesc care).Ma puteti ajuta sa ii gasesc numele jocului?

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Hitman? Bad Boys?

| Dragnea_Andrei_1995 explică (pentru CPAElites):

Protagonistul are par, si actiunea cred ca se petrece in viitorul apropiat.(Nu este Hitman sau Bad Boys)