| ASMarian11 a întrebat:

Ma jucam cand eram mai mic (2005-2008 cred, nu mai stiu anii exact, cred ca jocul era mai vechi, nu ma intrebati), un joc FPS (first person shooter). In primul nivel parca ajungea cu trenul la o baza unde se urca pe o scara si trebuia sa impuste inamicii fara sa fie detectat, la sfarsitul nivelului parca pleca cu o masina. In nivelul 2 mergea pe un munte si trebuia sa ajunga la niste turnuri de observatie, la sfarsitul nivelului parca era ceva pe o platforma de elicopter. In al treilea nivel incepea ca dintr-o moara de-aia din Belgia si impusca un om dar erau multi sniperi. Imi mai amintesc o imagine cu el cand se incalta intr-o cladire intunecoasa de unde ia un elicopter. Iubesc jocul asta dar chiar nu mai stiu cum se numeste. Va rog dati-mi toate jocurile pe care le stiti si vi se pare ca seamana cu descrierea. Daca nu sunteti siguri va rog mai puneti-mi intrebari! Vreau neaparat sa-mi aduc aminte numele jocului!

2 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Virtual cop? scuze daca nu e asta.

| ASMarian11 explică (pentru Alexul99):

Nu, acela avea o grafica super si era ca un RPG, erai ca un assasin.