| AmtoNsk0I9 a întrebat:

Salut, am o problemă.Am avut un paysafe de 10 e, am incercat sa descarc minecraft pe g2a in fine, am mai avut deja niste bani pe cont etc...cand am cumparat jocul imi dădu un cod, imi poate spune cineva ce fac cu codul ala, adica mă candesc ca il bag in minecraft dar nu stiu unde si in fine, astept raspunsurile voastre, mersi.

1 răspuns:
| Apoka a răspuns:

Depinde ce minecraft, for windows 10 sau ala premium si codu, zi-mi nu stiu 2 litere din el de ex 23x-xxx-xxx adica sa imi dai seama cum e format