| andreiliviulup a întrebat:

Salut TPU
Am cumparat astazi un cod PaySafe pentru a achizitiona CsGo deoarece era la reducere
Paysafe-ul a fost de 50 de lei iar CsGo a fost 5euro si putin...
In fine..am cumparat jocul si am vrut sa cumpar si skinuri
Acolo zicea ca trebuie sa astept 30 de zile..am zis ok dar daca dau sa ma uit la cati bani mai am pe cont spune ca am 0. 00euro
Bani ramasi de pe acel paysafe s-au pierdut sau ii pot folosi dupa ce trec acele 30 de zile?

Răspuns Câştigător
| Onescualex a răspuns:

Ok fi atent, daca ai cumparat CS:GO direct cu paysafe atunci nu mai ai bani, daca i-ai bagat mai intai in steam atunci trebuie sa ii ai

Apropo daca vrei sa jocu cu mine :VikiGaming

1 răspuns:
| SkaterHD a răspuns:

Nu, banii de pe acel cod au rămas. Numai că, dacă vrei să îți adaugi bani pe steam trebuie să ai pe cod anumite sume. Exemplu : 25 lei, 100 lei etc. Dar daca ai mai putin de 25 nu-i poți adăuga pe steam. Mai ai o posibilitate. Crează-ti un cont pe paysafecard.com și îți poți depozita banii pe acel cont. Si de pe acel cont îți poți cumpăra jocuri de pe G2A sau altceva. Dacă te-am ajutat fundă big grin