| freenext a întrebat:

Am o problema atat cu laptopul cat si cu pc-ul. Cand intru pe unele pagini de internet de pe laptop (orice browser ) imi apare mesajul Hopa! Google Chrome nu a putut găsi - google chrome. Pe mozila imi da o alta eroare. Problema este ca antivirusul nu imi gaseste nimic. Am scanat de 3 ori. Aceeasi problema o am si la pc insa de pe el pot accesa mai multe pagini. Mentionez ca utilizez un router tp-link. Se poate ca asta sa fie problema?

2 răspunsuri:
| Strepix a răspuns:

Nu e problema de la router.PC-ul tau este virusat prea tare cred ca de asta nu gaseste antivirusul tau nimic sau nu e de calitate antivirusul.Iti cer sa reinstalezi windows-ul si o sa vezi ca va merge.Bafta!

| freenext explică (pentru Strepix):

Este posibil ca laptopul sa fie virusat, dar pc-ul are windowsul instalat acum 7 zile. De ce am aceeasi problema si pe pc?