| Pecheanu_Cosmin_2000 a întrebat:

Salut.Am o problema: cand deschid gta san andreas sau samp m-i se face ecranul negru si scrie no signal.

Răspuns Câştigător
| SpikeSpigel a răspuns:

De fapt, iti craseaza placa video, incearca sa o racesti, descide PC si curata-l, daca e in garantie dul la service sa il curete, aseaza cablurile prin spatele la PC, si eu aveam aceeasi problema cu vechiul PC, fa ce am zis mai sus.

1 răspuns:
| HakerMt2 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asta nu mai semnal si trebuie sa ai si tu un cablu albastru un spalele calculatorului si trebuie pun in alta parte