| sorin2407 a întrebat:

Am o problema cu acest volan http://www.emag.ro/......XQ6NBBBM/. Problema este ca nu se misca cum trebuie. Daca cotesc putin la dreapta nu se intampla numic. Trebuie sa cotesc cam pana la jumatate pentru a se vedea si in joc.Am modificat si sensivitatea din probram la maxim si minim dar tot la fel.Pot sa fac ceva?

1 răspuns:
| Strepix a răspuns:

Cred ca joci TDU!
Daca vrei ce spui tu iti trebuie un volan cu rotirea mai mare adica de 900 de grade! Incearca alt joc! Uite ca iti dau eu niste exemple: World Racing 1 si 2 (cat de tare sau de incet misti volanul asa se misca si in joc) BMW M3 Challenge, City Car Driving, Driving Simulator...