| WisKiPublic a întrebat:

Am o problema cu calculatorul...
Am o placa video nVIDIA geforge 210
Intel(R) core(TM) duo CPU E7500 @ 2.93 GHz
4 GB de RAM
De ce se misca jocurile in reluare... FarCry3 Prototype 2 si alte jocuri de genul.
Nu am driverele instalate?
Sau nu face fata ce am pe PC?
Am un prieten care are 2GB de RAM si placa video la fel ca a mea procesor de 2.60 GHz si ruleaza mult mai bine...de ce?

Răspuns Câştigător
| digit12 a răspuns:

Pai primul motiv poate fi driverul! NU este instalat corect sau deloc.
Descarca driver magician si isi face treaba. Daca nu vrei sa dai bani pe cont de pe driver magician contacteaza-ma la adresa asta de mess jman_mogli si o sa iti dau contul. Funda?