| MusykForLife a întrebat:

Salut.Am o problema cu calculatorul si cred ca este un keylogger. Cum pot sa aflu daca am keylogger si cum pot sa il sterg?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descrie problema care o ai, in ceea ce priveste keyloggerul ma gandesc ca stii ce face, deci nu are cum sa iti afecteze calculatorul, el doar strange informatii si le trimite unde este setat sa le trimita!

| MusykForLife explică (pentru anonim_4396):

Da stiu... Am pierdut mai multe conturi pe anumite jocuri... Si sunt sigur ca este un keylogger dar nu stiu cum sa scapo de el

| kingtigerfan45 a răspuns:

Intri in C / windows si stergi system 32

| MusykForLife explică (pentru kingtigerfan45):

Asta v-a afecta complet windowsulwinking