| Piper_Edi_1996 a întrebat:

Am o problema cu contul meu de minecraft!
Am cumparat un cont premium de pe minecraft.com.
Un prieten m-a rugat sa ii dau si lui contul pentru ca vrea sa
filmeze minecraft dar nu are cont premium.
Asa ca i-am dat contul si la banat pe majoriatea serverelor.
Daca ati putea sa imi dai un cont de minecraft premium as fii dator big grin Adresa mea de Y! M: edimihai45, imi dai un BUZZ si spuneti ca sunteti de pe TPU!
Multumesc! big grin

1 răspuns:
| JokerDeaD a răspuns:

laughing Cred ca ti-ai cam luat teapa si nu cred ca cineva o sa te ajute, adica nu as folosi bani pentru jocuri, mi se par aruncati, parerea mea happy