| UnBaiatAnonimx221 a întrebat:

Cum pot face rost de un cont premium de minecraft, imi doresc mult sa joc pe hypixel skywars, atat. Pot oferi un cont de samp pentru cei care joacă, oricum ofer funda. Am mai incercat cu mcleaks si pe hypixel nu merge si pe majoritatea serverelor contul este banat. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător

Am eu un cont de minecraft! Scrie-mi serverul unde are avere contul si ce avere are? Factiune, level, masini, casa, bani

B-hood, level 10, 27 ore jucate, are un sultan pe el si 100kk, factiune nu are si nici casă.

3 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

E foarte simplu. Il cumperi
https://www.minecraft.net/en-us/store/
https://www.g2a.com/......0068122012 Aici e mai ieftin putin.
Problema rezolvata. Acum ma astept sa ma injuri pentru un astfel de raspuns, dar daca exista vreo metoda pentru a lua minecraft moca, crezi ca nu lua toata lumea pana acum?

Am eu un cont de minecraft dar vreau sa imi zici pe ce sv are contul avere si ce fel de avere are? Masini, level, casa, factiune etc.)