| Robert030 a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa functioneze sunetele pe un server de counter strike 1.6 pe care eu l-am facut (headshot, monster-kill, triple kill, unstoppable etc.)?
cand intru pe server ca admin imi arata asa la toate sunetele:
Error: server failed to transmit file 'sound/ultimate_sounds/headshot1_ultimate. wav'
sau de pe consola serverului (HLDS):
Warning: Unable to open sound/ultimate_sounds/multikill_ultimate. wav for transfer

Ceva idei?
P. S:am terminat IP-ul pentru server care nici nu este IP de fapt: galacticzone.zapto.org:27016
serverul este respawn; astept jucatori!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Din cate vad, ai instalat ultimate sounds pe server. Tot ce trebuie sa faci este sa pui folderul "ultimate_sounds" cu toate sunetele incluse in directorul cstrike/sound.
O zi buna! happy