| Trampa123 a întrebat:

Salut am o problema cu csgo ul.Am lag dar nu e de la pc deoarece am peste 200 fps (i5 7400 gtx 1050ti 4gb si 8 gb ram). Cred ca ar putea fi de la net in ciuda faptului ca am un net decent.Toti prietenii mei cand se uita pe mine imi zic ca am lag.Care ar putea fi problema si ce as putea face? Apropo pingul il am ok maxim 50.

Răspuns Câştigător
| BaciuAlex1999 a răspuns:

Probabil ca placa de rețea este pe duca, dacă în câteva zile, 1 săptămână nu mai ai net, e de la placa