| Codrut_Edi_2001 a întrebat:

Am o problema cu Dragon City, cand intru pe el mi se incarca, intru in joc, apoi dupa cateva secunde imi apare o eroare: We're experiencing problems with our serveres, please check back later. Ce pot face? Am lvl 67, daca vreti sa jucam impreuna, facebook-ul meu este: Edi Codrut. Folosesc Google Chrome, am incercat si Internet Explorer si imi face la fel, la Mozila imi apare ceva cum ca plugin-ul Adobe Flash Player a fost dezactivat din cauza ca are o defectiune.

2 răspunsuri:
| AlexisZLS a răspuns:

Cei la Dragon City, trebuie sa rezolve problema cu servarele.Mie imi merge si pe tableta si pe Facebook.Mai incearca sau Check back later laughing, care inseamna intoarce-te mai tarziu.Si FB-ul meu e:Alexis Dumitru

| Codrut_Edi_2001 explică (pentru AlexisZLS):

Pai da man, dar imi face asa de aseara... Si plus ca la prietenii mei le merge...