| FreeDuReX a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome si anume: cand deschid youtube'u mi se incarca rapid, nu am probleme, dar filmuletul nu ruleaza, e tot negru. Am sa atasez o poza. Astept urgent raspuns. Funda!

http://postimage.org/image/z03m1mv07/

3 răspunsuri:
| DeDe11 a răspuns:

Ai o problema cu internetul! Si mie mi s-a intamplat era din cauza internetului incearca asa am 2 planuri pe care si eu le folosesc:
1. Dowlandeaza din nou google chrome de pe mozzila sau alte siteuri
sau
2. foloseste youtube pe mozzila
GOOD LOOK [BAFTA :*
FUNDA?

| FreeDuReX explică (pentru DeDe11):

Stai asa ca nu am rezolvat problema. Ea sta in felu urmator: am downloadat chrome`u de pe alt browser inainte sa postez si era la fel. Iar o problema la internet nu am. Daca as avea o problema la internet nu ar merge nici pe alte browsere gen:Mozilla, Opera. E undeva din seturi, la fluxuri am dezinstalat tot, dar tot la fel e. Daca ma rezolvi cu problema, primesti si funda happy

| DeDe11 a răspuns (pentru FreeDuReX):

Ei bine in cazul asta e o problemuta pe undeva...