| Sebytzza a întrebat:

Salut, am o intrebare in legatura cu browserul Google Chrome,
il deschid o singura data dar in Task Manager imi apare deschis de 8x. Astept un raspuns.

Screenshot: http://postimage.org/image/4k5gffaqf/

Răspuns Câştigător
| Terentee22 a răspuns:

E normal, pentru fiecare extensie, plugin si\sau tab, chrome foloseste un proces diferit. asa e mai stabil, in caz de pica unul din taburi sau extensii, celelalte nu-s afectate
daca ai pc-ul slab si vrei navigare mai rapida, click dreapta pe icoana, proprietati, target si la sfarsit pui "--single-process"
asa va rula ca un singur proces, mai rapid, dar daca pica unul din elementele care ti le-am zis mai sus, pica tot chrome.

| Sebytzza explică (pentru Terentee22):

Nu am un calculator slab, dar nu stiam care e treaba cu celelalte programe(chrome).

1 răspuns: