| MrMihaI347 a întrebat:

Am o problema cu gta san andreas. Am cleo si cateva moduri de arme si tinta. Intru in joc, stau in meniu, cand dau new game, se incarca bara aia si pe urma imi iese din joc "gta_sa is not responding".

Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Paraschivstefan10 a răspuns:

Pai fii atent! ATENT! Foarte Atent! Nu toate chestiile se pun in cleo! Daca vrei sa pui tinta in gta sa intri in models si pui acolo ca oricum tinta care o descarci se numeste HUD.txd! Aia o pui in models. Armele le faci cu ggmm... DAca ai inteles sterge gta si instaleaza inapoi! DAca ai nelamuriri add me paraschivstefan10@yahoo.com

| Paraschivstefan10 a răspuns:

Il dezinstalezi si pala! Dar cand vrei sa imi scrii cv dai la unde am scris si dai raspunde! Eu nu vad ce imi scrii

| MrMihaI347 explică:

Am si samp-ul instalat