| Razor4free a întrebat:

Am o problema foarte mare cu GTA San Andreas. Deci, eu la inceput nu am putut sa imi pun salvari, stiu cum, dar cand puneam una imi dadea crash, adica cum se incarca salvarea cum imi zicea ca "gta_sa is not responding". Acum o saptamana m-am enervat si mi-am reinstalat San Andreasul, am pus CD-ul, am dat pe Uninstall intai si dupa i-am dat Install (sa ma asigur ca nu era din cauza unor moduri). Apoi, am descarcat alta salvare de pe net si tot la fel, crash dupa crash. Ma puteti ajuta? Ma disperaaaa!
Funda + Vot!

8 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,daca leai luat de pe net asa se intampla la multe pentru ca unele poate au moduri(adica case noi masini noi etc) si se mai intampla ca poate nu merge ca tu bagi ceva sa zicem o masina noua si la o misiune iti trebuia cealalta masina care ai schimbat-o cu cea noua si poate de asta iti da crash...

| Razor4free explică (pentru KeNNT3D):

Asculta-ma putin, eu am ajuns tocmai in Las Venturas, dar m-am blocat intre 3 misiuni pe care nu le pot trece: Freefall, Dam and Blast si N.O.E, am vrut sa le trec dar nu am reusit, intr-o zi m-am enervat si am luat un savegame de pe net, unde zicea clar ca nu are moduri, masini in garaj sau orice altceva, fara haine, fara nimic, te lasa pe tine sa faci tot cu jocul terminat. Toti au spus ca le merge, ca le place si l-am descarcat si nu mi-a mers, crash-ul a venit. Dupa am reinstalat San Andreasul si am descarcat alte salvari, le-am incercat si tot asa facea. Acum mi l-am reinstalat din nou si caut de data asta unul care are si savegame cu tot cu jocul. Daca ai unul lasa link te rog.

| KeNNT3D a răspuns (pentru Razor4free):

Salut,nu am scuze.Dar uite aici u nsave care merge.
http://www.gtasavegames.com/......-Whetstone

| Razor4free explică (pentru KeNNT3D):

Mersi, dar sper ca va merge. Acum trebuie sa pun si San Andreasul si iti zic dupa daca merge.

| KeNNT3D a răspuns (pentru Razor4free):

Ok.

| KeNNT3D a răspuns (pentru Razor4free):

Salut.iti merge salvarea?

| Razor4free explică (pentru KeNNT3D):

Nu merge! Nu merge niciuna. sad

| KeNNT3D a răspuns (pentru Razor4free):

Pf,, atunci nu stiu ce are.