| OvydeLl0 a întrebat:

Am o problema cu GTA San Andreas. Cand intru in el fac misiunea cu bicicletele iar apoi ma duc la frizerie (tot o misiune) si apoi cand aleg tunsoarea se ridica de pe scaun si pleaca nu stiu ce se intampla si daca nu imi fac alta freza nu pot trece se misiune. La fel la si pe samp cand intru pe servare si vreau sa aleg o arma sau ceva nu alege ca rog frumos sa ma ajutati am incercat l-am reinstalat dar degeaba crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai o versiune buna uite una aici de unde am si eu http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fOl87unXaug Funda?

| OvydeLl0 explică (pentru anonim_4396):

Nu il pot downloada cand i dau pe download imi instaleaza DownLite ma poti ajuta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OvydeLl0):

Da,nu dai pe download, dai la get this Torr_ent!

| OvydeLl0 explică (pentru anonim_4396):

Mersi frate fundatongue

| OvydeLl0 explică (pentru anonim_4396):

Da unde bag versiunea aia in folderu cu gta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OvydeLl0):

Cu placere big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru OvydeLl0):

Bag-o intr-un folder diferit!