| Alex714 a întrebat:

Salut,am o problema cu jocul Farming Simulator.Nu am un PC asa bun pentru Farming Simulator 2013 asa ca mi-am luat FS 2011.Cand am intrat in joc si am intrat intr-un tractor mi se sterg toate texturile si nu mai vad nimic, prima data am crezut ca e de la joc, asa ca am incercat si FS 2009, dar tot la fel.

Prima data am crezut ca e de la placa video si am verificat cerintele minime si este mai buna decat acolo.

Funda pentru cel care ma ajuta sa rezolv.
(Scuzati categoria)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoriaaa!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Cred ca glumesti nu? jocurile alea merg si pe placa de par. daca nu iti merg pe calculator am niste vesti proaste pentru tine

| Alex714 explică (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Nu are cum sa fie de la mine...PES 2014 imi merge la setari High.
Cred ca e ceva de la joc...