| AlexandruSerban a întrebat:

Am o problema cu jocul Left 4 Dead 2! Intr-un in joc, intru pe un server oarecare si cand incep sa joc se blocheaza din minut in minut.Se blocheaza aproximativ 6 secunde si peurma merge normal, iar dupa cateva minute se blocheaza iar 6 secunde. Ce credeti ca are?

2 răspunsuri:
| alxp a răspuns:

S-ar putea sa fie o problema cu conexiunea de la net sau o problema cu serverele de joc

| AlexandruSerban explică:

Netul il am foarte bun, la alt joc nu face asa numai la left 4 dead 2 pe toate serverele.