| algronema a întrebat:

Salut am o problema cu jocul Left 4 Dead 2
Pornesc jocul si se incarca nu apare nimic cand imi apare meniul dupa 2 secunde jos apare Download "RMS Titanic (v2.0)" dupa aproximativ o secunda se inchide jocul.
Va rog ajutati-ma
Sau daca nu cum as putea sterge Steam Cloud sau ceva de genu sa nu mai stie jocul sa downloadeze mapa acea

1 răspuns:
| StGaLLa a răspuns:

Dai un reinstall sau verificari de fisiere locale a jocului prin click dreapta in steam setari avansate/ fisiere locale / si verificare