| IAliveInHell a întrebat:

Mi-am luat Dota 2 de pe steam si l-am instalat cand dau sa pornesc jocul, intra, se incarca si dupa cateva secunde imi apare "Steam client mission or out of date" ce pot sa fac sa-mi mearga? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Http://i.imgur.com/sryqGtC.jpg asa iti apare nu? sorry credeam ca la steam cand intrii in joc...
in cazul asta am gasit o rezolvare nu stiu daca functioneaza si la tine: the solution : Go to steam tab at thetop left hand corner of the steam windows and select "check for steam client update". It will tell you to restart and click the restart button. Problem solved
http://dev.dota2.com/......thread.php

| IAliveInHell explică (pentru SasNetRomania):

Mersi pentru ajutor, dar problema s-a rezolvat de la sine.dar am altceva daca ma poti ajuta ieri am intrat pe steam ( de atunci merge.) si mi s-a instalat steam pe desktop si nu pot sa mult unele dintre foldere sau sa le sterg..imi zici pls ce pot sa fac?

| SasNetRomania a răspuns (pentru IAliveInHell):

Dai restart si vor merge sterse, asta daca nu sunt fisierele instalate de steam aiurea sau date de tine sa le instaleze pe desktop. in general fisierele care nu se pot sterge sunt in functiune.

| IAliveInHell explică (pentru SasNetRomania):

Sunt instalate de steam aiurea ca am avut un shortcut de la steam pe desktop si cand am dat sa intru s-au insalat alea.

6 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Sa iei ultima versiune de steam de pe steam.com sa inchizi firewallul si antivirusul.

| IAliveInHell explică (pentru SasNetRomania):

Am ultima versiunea de pe steam.

| SasNetRomania a răspuns:

Opreste serviciu steam din taskmanager si sterge acele fisiere/foldere daca nu sunt importante