| rNe a întrebat:

AM o problema cu jocul NFS World! Deci cand il instalez deschid launcheru' si isi face update-ul ala care il face de obicei. apoi cand apas pe butonul play, imi apare o eroare cu Don't Sendstraight faceSi l-am reinstalat de o gramada de ori.Am repus windowsul (de la SP2 am pus SP3)Si degeaba...Ador jocul si vreau sa ma joc din nou, dar nu pot de aceasta eroaresad

3 răspunsuri:
| Mariussss14 a răspuns:

Incearca alt NFS daca tot asa iti da eroare cu don t send reinstaleaza windows sp2 am patit-o si eu si am reinstalat windowsul si am scapat de eroare

| rNe explică (pentru Mariussss14):

Am avut windows sp2 si tot asa era...si dupa am pus sp3 si tot asa facestraight face

| Mariussss14 a răspuns (pentru rNe):

Schimba jocul